خدمات پرینت سه بعدی فوری در تهران و کرج روزانه و ارسال به شهرستان در اواخر هفته

خدمات پرینت سه بعدی فوری یکی از نقاط قوت   مجموعه 3DPRINT98 با بهره بردن از اخرین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی FDM SLA DLP همواره از برترین خدمات دهندگان پرینتر سه بعدی از سال 1391 بوده است.
از نقاط قوت این مرکز خدمات پرینت سه بعدی؛ ارزان بودن و خدمات به صورت سریع بدون هیچ گونه مشکلی در  پرینت سه بعدی قطعات چه به صورت تیراژی و چه به صورت تکی انجام میدهد.بیش از 1200 نمونه کار در سال اخیر 1400 در این مچموعه اجرا و تحویل مشتری شد. جزو معدود خدمات پرینت سه بعدی ارزان و فوری در ایران است که از طراحان بر جسته و همچنین خدمات اسکن سه بعدی استفاده میکند.خدمات پرینت سه بعدی فوری
در بیشتر موارد مشتری فایل سه بعدی پسوند stl یا پسوندهای که در نرم افزار های مانند سالیدورک,کتیا,اینونتور,Fusion 360 ,3DMAX,ZBRUSH,RHINO در اختیار دارند این مجموعه از تمامی پسوند های طراخی پشتیاتی میکند و آن را به فایل stl تبدیل میکند. فایل STL برای نرم افزار رابط پرینتر سه بعدی که به نرم افزار اسلایسر معروف است استفاده میکند.در این نرم افزار تنظیماتی همچون :

1. کیفیت ظاهری قطعه (ضخامت هر لایه ) از 100 میکرون واقعی نه تبلیعاتی تا 300 میکرون
2.پرشوندگی قطعه به صورتی که میتواند قطعه ای تمام پر مناسب ماشین کاری یا قطعات با چگالی کمتر مثلا 10% پرینت سه بعدی کرد – مقدار پرشوندگی دلخواه یکی از 1000 مزیت های های پرینتر سه بعدی در جهان است.

3.بحث مهمه به نام ساپورت گذاری برای قطعاتی که زاویه های از 45 درجه بیشتر میشود مطرح میشود ؛ مثال سقف خونه بدون ستون های کمکی فرو میریزد !!! پس لازم است که چندین ستون در زیر قسمت های که ممکن است ریزش اتفاق بیافتد زده شود؛ زماتی که نازل به منطقه ای برسد که زیرش خالی میشود باید از قبل تدابیری برای حل این مشکل اندیشه شود – ساپورت گذاری توسط نرم افزار انجام میشود.

طراحی سه بعدی با بهترین نرم افزار مدلسازی

خدمات پرینت سه بعدی FDM RESIN

پرداخت سطح قطعه پرینت شده

فروش پرینتر سه بعدی و مواد اولیه

فروش پرینترهای سه بعدی رزینی و پلاستیکی

پرینتر سه بعدی زیستی مدل pioneerX2

فروش فیلامنت و رزین های پرینتر سه بعدی

فروش پرینتر سه بعدی و مواد اولیه