انجام خدمات پرینت سه بعدی FDM

ارائه خدمات پرینت سه بعدی

امروزه با ظهور فناوری های جدید از جمله فناوری چاپ سه‌ بعدی و گسترش این فناوری، میزان استفاده، فراگیری و ارائه خدمات پرینت سه بعدی در تمامی مشاغل و علوم رو به افزایش می باشد.

با توجه به گستردگی زمینه های فعالیت پرینتر ها سه بعدی و انواع مختلف فناوری های آن و همچنین حضور فعال و مستمر شرکت های صنعتی و دانش بنیان داخلی به این عرصه مجموعه فنی و مهندسی ۳DPrint98 با بهره گیری از پرینتر های سه بعدی ساخت ایران و دستگاه های به روز خارجی و با در اختیار داشتن شبکه گسترده خدمات چاپ سه بعدی در سراسر ایران پهناور ، اقدام به ارائه خدمات چاپ سه بعدی با تکنولوژی های مختلف FDM –SLA – DLP – LCD کرده است .

طیف گستره ای از مواد اولیه

به همین دلیل مجموعه فنی و مهندسی ۳DPrint98  خدمات چاپ سه بعدی با فناوری FDM ، که یکی از مرسوم ترین و معروف ترین نوع چاپ سه بعدی در جهان می باشد را با طیف گستره ای از مواد اولیه نظیر PLA – ABS- PVA – ASA-TPU و… به صورت خدمات چاپ سه بعدی و ارسال به تمامی نقاط ایران عزیز ارائه میکند .

هزینه پرینت سه بعدی

لازم به ذکر است هزینه چاپ سه بعدی ارتباط مستقیم به مدت زمان ساخت قطعه توسط پرینتر سه بعدی دارد که مجموعه فنی و مهندسی ۳DPrint98  با توجه به استفاده از پرینتر های سه بعدی همگام با تکنولوژی روز و تیم حرفه ای فنی و اپراتوری خود فرآیند خدمات پرینت سه بعدی را در کوتاه ترین زمان ممکن با تضمین امانت داری طرح های شما و حداقل دستمزد ساعتی ۲۰,۰۰۰ تومان انجام می دهد و در صورت نارضایتی مشتریان عزیز متعهد به ضمانت بازگشت پول است .

لذا امید است این مجموعه توانسته باشد در زمینه پیشرفت این فناوری را در کشور عزیزمان ایران و رفع نیازعموم مردم به فناوری پرینتر های سه بعدی را مرتفع کند و در امر فرهنگسازی این فناوری تسهیلگر باشد .

خدمات پرینت سه بعدی

چاپ ۲۰ هزار تومانی

مرحله اول

طراحی مدل سه بعدی

شما میتوانید متناسب با نیاز مورد نظر خود از جمله : لوازم کمک آموزشی، مصارف پژوهشی، انواع قطعات صنعتی در ابعاد و جنس های مختلف ، مصارف پزشکی،طلا و جواهرات و ملزومات هنری مانند مجسمه و اِلمان ها را به کمک نرم افزار های طراحی سه بعدی، طراحی کرده و فایل مورد نظر را جهت چاپ سه بعدی آماده سازی کنید .

مراحل چاپ سه بعدی

مرحله دوم

چاپ سه بعدی

پس از طراحی جسم مورد نظر و تهیه فایل STL ویژه چاپ سه بعدی ، جسم توسط پرینتر های سه بعدی متناسب با نیاز شما اپراتور های پرینتر سه بعدی در مجموعه های خدمات رسان یا خود شما انجام خواهد شد.

این امر مستلزم آشنایی کامل به چاپ سه بعدی و فرآیند آن می باشد، همچنین مسلط بودن به پرینتر سه بعدی مورد استفاده از دیگر نکات مهم مورد توجه است .

مراحل چاپ سه بعدی

مرحله سوم

در نهایت پس از چاپ توسط پرینتر های سه بعدی جسم مورد نظر با مواد اولیه ، نظیر : PLA-ABS-PVA-ASA-TPU و… در فناوری FDM  و انواع رزین مانند : استاندارد، ریخته گری و پزشکی در فناوری های DLP-SLA-LCD متناسب با نیاز مشتری ساخته می شود .

مراحل چاپ سه بعدی