گروه فنی و مهندسی 3DPrint98 به‌ منظور ارائه فعالیت‌های خود در زمینه پرینترهای سه بعدی در سال ۱۳۹۱ تشکیل و فعالیت‌ خود را آغاز کرد، پرینتر سه بعدی امروزه یکی از پیشرفته‌ترین‌ و پرکاربرد ترین تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشد که توانایی خلق مدل و محصولات پیچیده را دارا میباشد .

گروه خبری و رسانه ای

این مجموعه تیم خبری و رسانه ای خود را در سال ۱۳۹۴ با هدف پوشش خبری نمایشگاه ها و دست آوردهای جدید کارخانه جات حوزه پرینتر های سه بعدی و شرکت‌های فعال ایرانی و همچنین معرفی بهتر و دقیق تر این فناوری، تاسیس کرد.

در سال ۱۳۹۷ تیم R&D این مجموعه نیز به مقصود تحقیقات و توسعه و همچنین بررسی محصولات ایرانی و خارجی ، شناسایی نقاط قوت و ضعف پرینترهای سه بعدی و مواد اولیه شروع به فعالیت کرد و تا به امروز این تیم توانسته در موارد مختلف به کمک این صنعت آمده و نتایج درخشانی را به ثمر بگذارد.

این مجموعه در سال ۱۳۹۸ نیز تیم طراحی خود را راه اندازی کرد تا بتواند علاوه بر رفع نیازهای راهبردی خود ، نیازهای شما عزیزان را نیز در زمینه طراحی و چاپ نمونه‌های اولیه و مدلهای جدید همراهی کند تا گام مثبتی برای پیشرفت و توسعه شما عزیزان باشد.

تیم فروش 3DPRINT98

اینک گروه فنی و مهندسی 3DPrint98 بعد از گذشت چند سال و فعالیت در زمینه‌های مختلف این تکنولوژی روز و پیشرفته با راه‌اندازی بخش فروش خود قصد بر آن کرده که علاوه بر خدمات پیشین خود بتواند محصولات درجه یک ایرانی و خارجی را همه در یک جا و با قیمتی مناسب و شرایط فروش ویژه در اختیار شما عزیزان قرار‌دهد تا بتواند موجبات شکوفایی شما عزیزان را فراهم کرده و همراهی مطمئن و همیشگی در کسب‌وکار شما عزیزان باشد.