حریم خصوصی

مجموعه صنعتی 3DPrint98 با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های مجموعه صنعتی 3DPrint98 قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مجموعه صنعتی 3DPrint98 جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مجموعه صنعتی 3DPrint98 تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین مجموعه صنعتی 3DPrint98 ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و طرح ها یا تخفیفات ، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که تنها راه های تماس این مجموعه با شما راه های ارتباطی درج شده در صفحه ی تماس با ما و سامانه پیامکی مجموعه می باشد که وضعیت پردازش سفارش شما، مشاوره و مکاتبه با شما را دارا می باشد، بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مجموعه صنعتی 3DPrint98 با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مجموعه صنعتی 3DPrint98 است و در صورت دریافت چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

مجموعه صنعتی 3DPrint98 ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مجموعه صنعتی 3DPrint98 می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت مجموعه صنعتی 3DPrint98، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به مجموعه صنعتی 3DPrint98 اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه مجموعه صنعتی 3DPrint98 را از خود سلب می‌کند. مجموعه صنعتی 3DPrint98 هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مجموعه صنعتی 3DPrint98 وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که مجموعه صنعتی 3DPrint98 همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مجموعه صنعتی 3DPrint98 و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و مجموعه صنعتی 3DPrint98 حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

مجموعه صنعتی 3DPrint98 برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مجموعه صنعتی 3DPrint98 به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مجموعه صنعتی 3DPrint98 هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری مجموعه صنعتی 3DPrint98 و سایر خدمات ارائه شده توسط مجموعه صنعتی 3DPrint98 به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مجموعه صنعتی 3DPrint98 است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مجموعه صنعتی 3DPrint98 از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجموعه صنعتی 3DPrint98 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مجموعه صنعتی 3DPrint98 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مجموعه صنعتی 3DPrint98 اقدام کند.

همچنین از آنجا که مجموعه صنعتی 3DPrint98 یک وب‌سایت فروش آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف تأمین کنندگان محصولات

محصولات ارائه شده در وب سایت به واسطه قرارداد هایی می باشد که مجموعه صنعتی 3DPrint98 با شرکت های معتبر و وارد کنندگان منعقد کرده است و این مجموعه صرفا وظیفه ی ارائه ی آن محصولات را دارا می باشد .

  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده تأمین کنندگان است.
  • سفارش‌هایی که از سایت خریداری می شود بنا به مدت زمان درج شده در محصولات به دست مشتریان میرسد، همچنین مشتری می تواند به صورت تلفنی یا ایمیل از زمان دریافت محصول خود مطلع گردد .
  • مشتری بعد از ثبت سفارش و پرداخت پیش پرداخت تنها در صورتی میتواند از سفارش خود انصراف دهد که با تأمین کننده محصول به توافق رسیده باشد، در غیر این صورت هیچگونه حرف انصرافی وجود ندارد و مشتری ملزم به پرداخت مابقی هزینه و دریافت محصول می باشد.
  • اگر مشتری در زمان تسویه حساب به مدت یک هفته پاسخگو نباشد به منزله انصراف وی از خرید می باشد و این وب سایت با شرکت تأمین کننده محصول در صورت رسیدن به توافق درصدی از پیش پرداخت داده شده را کم می کند و پس از 30 روز کاری به حسابی که مشتری از آن ودیعه را پرداخت کرده باز میگرداند .
    • در صورت عدم توافق وب سایت با شرکت تأمین کننده کلیه ودیعه نزد شرکت تامین کننده محصول می باشد و مشتری باید در اسرع وقت برای پرداخت کامل محصول به علاوه 10 درصد خسارت اقدام نماید .
    • در صورت عدم موجود بودن شماره حساب پرداختی از مشتری این پیش پرداخت به مدت 6 ماه در اختیار وب سایت میماند و سپس جهت امور خیریه (با رسید) خرج میگردد.
  • در صورت پرداخت کامل ودیعه و انصراف و یا عدم تحویل محصول توسط مشتری پول پیک به علاوه 10 درصد خسارت از وجه واریزی از مشتری کسر گردیده و مابقی به حسابی که مشتری از آن ودیعه را پرداخت کرده باز میگرداند .

خسارت در هنگام حمل و نقل

مجموعه صنعتی 3DPrint98 همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مجموعه صنعتی 3DPrint98 تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مجموعه صنعتی 3DPrint98 اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش مجموعه صنعتی 3DPrint98 ارسال شود.