نیم ست سیاه قلم

نیم ست سیاه قلم

 

نیم ست سیاه قلم :

نیم ست طلا و جواهر

  • نیم ست : سیاه قلم
  • طلای زرد
  • وزن : 16.95gr

میزان رضایت مشتری
91%

گروه 3dprint98 با اون بودجه در نظر گرفته شد واقعا یک کار خوب و تمیز رو بهمون دادن . با تشکر از تیم خوبتون

نیم ست سیاه قلم

ازیورآلات سیاه قلم اخیرا بازار را در دست خود گرفته است. این نیم ست نیز با وجود برق و جلوه ای که دارد هیچ سنگ و جواهری در آن بکار نرفته است و درخشش آن بواسطه تراش های دایره ای شکل آن است. این تراش ها بر زمینه بافتدار و سیاه قلم شده طرح بسیار جلوه کرده است. این نیم ست با وجود برق و درخشش خود, اسپرت میباشد و برای استفاده روزمره و یا مهمانی مناسب است.

نیم ست نقره سیاه قلم یکی از زیورالات بسیار زیبای نقره است که بیشتر مورد پسند دختران قرار دارد. نیم ست سیاه قلم شیک می تواند زینت بخش شما باشد تا در هر میهمانی و دورهمی زیباتر به چشم بیائید. بایستی نیم ست سیاه قلم ظریف و زیبا بوده تا بتواند زیبایی خود را به شخص استفاده کننده منتقل سازد.
نیم ست سیاه قلم از جمله محصولات نقره بوده که همیشه مورد استقبال قرار گرفته و همچنین گزینه مناسبی برای کادو و هدیه در مناسبتهای مختلف میباشد. ست و نیم ست سیاه قلم شامل زنجیر و آویز ، گوشواره و در بعضی از مدلها انگشتر و دستبند نیز به آن اضافه میشود. نیم ستهای سیاه قلم به دو دسته طرح جواهر و سیاه قلم تقسیم میشوند و هر کدام از آنها در مدلها و وزنهای مختلف بستگی به سن و سال کاربر و مورد استفاده ، عرضه میشود. معمولا دختران جوان از نیم ستهای ظریف و آبکاری طلا استقبال میکنند و نیم ست سیاه قلم برای مصرف خانم ها مناسب است. ولی در هر صورت خرید و استفاده از ست و نیم ست نقره و دیگر جواهرات نقره کاملا بستگی به سلیقه افراد دارد. قیمت نیم ست های نقره بسته به نوع سنگ و نگین و آبکاری و وزن محصول ، متغیر است. محصولات عرضه شده توسط فروشگاه