10 برتر پرینتر سه بعدی سال 2019

10 پرینتر برتر سال 2019 قسمت اول

راهنمای خرید 10 پرینتر سه بعدی برتر

قسمت دوم :پرینتر هرمس

10 پرینتر سه بعدی برتر سال ۹۸

در این مطلب قصد معرفی فنّاوری به نسبت جدیدی راداریم. فنّاوری که هرروز درباره آن بیشتر می‌شنویم و قطعاً در سال‌های نه‌چندان دور همانند تلویزیون، جاروبرقی یا هر ابزار خانگی دیگری لازمه زندگی ما خواهد شد.
فرض کنید هر چیزی که احتیاج دارید را بتوانید در خانه خود تولید کنید!

این ایده در ابتدا بسیار دور از ذهن است. اما بشر با پیشرفت تکنولوژی پرینترهای سه‌بعدی هرروز به ایده نزدیک‌تر می‌شود. پرینتر سه‌بعدی دستگاهی است که یک جسم مانند یک مجسمه را همانند یک مجسمه‌ساز اما با سرعت و دقت بسیار بیشتری می‌سازند.

معرفی 10 پرینتر سه بعدی معروف در جهان

قسمت اول

1پرینتر سه بعدی هرمس مدل X3

پرینتر سه‌بعدی هرمس X3 یک پرینتر  FDM با ابعاد چاپ بسیار بزرگ است که در ایران بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین پرینتر سه‌بعدی ازنظر کیفیت پرینت و فنّاوری می‌باشد.

یکی از مزیت‌های این پرینتر سه‌بعدی، قابلیت جدا شدن نازل است. این قابلیت نیاز حمل کل دستگاه در زمان ایجاد مشکل را از بین می‌برد. برد کنترل دستگاه رنگی خازنی بوده که قابلیت اتصال به USB FLASH و  SD CARD را دارد.

از قابلیت‌های بسیار خوب این دستگاه شروع دوباره پرینت به علت هرگونه مشکل، مثل قطعی یا نوسانات برق است.

پرینتر سه‌بعدی هرمس X3 قابلیت ارتقاء دارد. این بدان معناست که شما می‌توانید قطعات کامل‌کننده اضافی همانند  سی ان سی، لیزر، دوربین کنترلی، کنترل از طریق WIFI، یا حتی کنترل خاموش کردن دستگاه از راه دور را به‌صورت جداگانه رویه دستگاه نصب کنید. پرینتر سه‌بعدی هرمس X3 از سرعت بسیار بالای برخوردار بوده و از سیستم HBELT استفاده میکند که در کیفیت چاپ تأثیر بسیار بالایی دارد.

فیلامنت دستگاه در بهترین قسمت دستگاه (داخل دستگاه) قرارگرفته که باعث یکنواختی بیشتر در پرینت سه‌بعدی می‌شود.

پرینتر سه بعدی مدل HERMES X3

پرینتر سه بعدی مدل HERMES X3

نقاط قوت

  • دقت بالا
  • سرعت بالا

مشخصات فنی HERMES X3 FDM 3D PRINTER

مشخصات کلی

ابعاد950*750*950 میلی‌متر  وزن 70 کیلوگرم

مشخصات فنی

تکنولوژی چاپFDMسرعت پرینت900 میلی‌متر بر ثانیهابعاد پرینت650*550*550 سانتی‌متردقت پرینت40 میکرونضخامت لایه40 میکروناتصالاتSD Card , USB , Wi-Fiمشخصات نمایشگرتمام رنگی لمسی خازنی دارای تکنولوژی ادامه بعد از قطع برق(هایبرنت)

مشخصات نازل

تعداد نازل1 عددقطر نازل0.1 تا 1 میلی‌مترسرعت حرکت نازل900 میلی‎متر بر ثانیهدمای نازل180 تا 290 سانتیگراد

سایر مشخصات

مواد مصرفیABS , PLA , Nylonضخامت مواد مصرفی1.75 میلی‌متر

نرم افزار

CURA -REPETIER – SIMPLIFY و تمام نرم افزازهای پرینتر سه بعدیفایل ورودیSTL , G-Code , Objسیستم عاملWindows , Mac , Linux , Android , iOS

توضیحات

بسته به درخواست مشتری میتوان این موارد را اضافه کرد تک نازل و یا 2 نازل سیستم کالیبره خودکار ماژول سی ان سی ماژول لیزر دوربین WIFI قطع و وصل برق از راه دور