10 پرینتر سه بعدی برتر سال 2019 قسمت چهارم

10 پرینتر سه بعدی برتر سال 2019 قسمت چهارم

معرفی یکی دیگر از پرینترهای سه بعدی سال 2019 امروز در 3dprint98

3D مدل JP4

پرینتر سه‌بعدی jahan3d : از محصولات شرکت جهان پویان علم صنعت که شرکت کاملاً ایرانی بوده و درزمینهٔ اسکنرها و پرینترهای سه‌بعدی و خدمات پس از فروش آن رتبهٔ خوبی را به خود اختصاص داده است.

پرینتر سه‌بعدی jahan3d

 مدل jp4 از محصولات شرکت جهان پویان علم صنعت که شرکت کاملاً ایرانی بوده و درزمینهٔ اسکنرها و پرینترهای سه‌بعدی و خدمات پس از فروش آن رتبهٔ خوبی را به خود اختصاص داده است.

این شرکت جزو اولین‌ها در تولید پرینتر سه‌بعدی با فناوری FDM در ایران می‌باشد و پرینترهایِ تک و چند نازلِ و حتی پرینترهایِ مولتی کالر را تولید می‌کند. این مدل جزو پرینترهایِ تک نازل باکیفیت پرینت بالا است. دقت پرینترهایِ این شرکت بسته به تنظیمات و انتخاب اپراتور از 1 میکرون تا 800 میکرون قابل‌تغییر است.

فیلامنت (مواد مصرفی) این دستگاه ABS, PVA,, Nylon HIPS, Wood,…., است که  این مدل را در مواد اولیه مصرفی بسیار انعطاف‌پذیر می‌کند. نرم‌افزارهای استفاده‌شده در این پرینتر cura, slicer,…. است. بدنه دستگاه فلزی بوده که از لرزش دستگاه کاملاً جلوگیری می‌کند. از قابلیت‌های منحصربه‌فرد این دستگاه می‌توان به پنل آل سی دی تاچ و آل سی دی گرافیکی ان اشاره که در راحتی اپراتور بسیار مآثر است.

همچنین خدمات پس از فروش (1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش) این پرینتر سه‌بعدی بسیار خوب و قابل‌قبول می‌باشد.

پرینتر سه‌بعدی jahan3d

نقاط قوت

کارانتی خوب

نقاط ضعف

قیمت بالا


digikala


jahan 3d

مشخصات فنیJahan3D JP4 3D Printer

مشخصات کلی

ابعاد600*500*500 میلی‌متر وزن70 کیلوگرم

مشخصات فنی

تکنولوژی چاپFDM سرعت پرینت400 میلی‌متر بر ثانیه ابعاد پرینت60*50*50 سانتی‌متر ضخامت لایه40 میکرون اتصالاتSD Card , USB مشخصات نمایشگرصفحه نمایشگر لمسی +صفحه نمایشگر گرافیکی

مشخصات نازل

تعداد نازل1 عدد قطر نازل0.4 میلی‌متر سرعت حرکت نازل600 میلی‎متر بر ثانیه دمای نازل280 سانتیگراد

سایر مشخصات

مواد مصرفیABS , Nylon , PLA ضخامت مواد مصرفی1.75 میلی‌متر نرم افزارcura ,slicer,…. فایل ورودیSTL , G-Code , Obj سیستم عاملWindows , Mac , Linux
logo instagram
https://t.me/print3d98/23
7/10