چاپ دستبند طلا

چاپ دستبند طلا

چاپ یک دستبند طلای منحصر به فرد


نمونه کار طلا 

شبکه های اجتماعی و اینترنت ، دسترسی همگان به آخرین مدل ها و طرح های روز طلا و جواهر دنیا بسیار آسان شده است ، اما برای بدست آوردن این طرح های طلا و جواهر باید در خیلی از گالری ها یا بازار گشت تا پیدا کنید که حتما قیمت این اثر یا مدل به دلیل بروز بودن بالا تر از حالت عادی هستش یا امکان دارد شما نتوانید همان مدلی که به دل شما نشسته است را پیدا کنید.

در روش سنتی تبدیل تصویر ذهنی به تصویر عینی بصورت طراحی روی کاغذ می باشد. یکی از معایب این روش آن است که طراح نمی تواند طرح خود را کاملا سه بعدی نماید تا به تمام وجوه آن مسلّط باشد حال آنکه در روش مدرن طراح با استفاده از کامپیوتر و نرم افزاهای تخصصی سه بعدی اقدام به طراحی و پیاده سازی می نماید تصویر ذهنی خود نموده با این تفاوت که در طرح کامپیوتری، به دلیل آنکه عموما در محیط سه بعدی طراحی می شود.

این قابلیت را دارد که طراح، طرح خود را به تمام وجوه بچرخاند و آن را از هر نطر بررسی، شکیل و منظم گرداند.

وقتی صحبت از طراحی طلا و جواهر از ابتدا به ساکن تا مرحله تولید آن می شود منطور این است که یک شی باید از مرحله ذهن و تصور ذهنی تا مرحله ساخت و تولید یک مسیر مشخصی را طی کند. این موضوع تنها به طراحی طلا و جواهر محدود نمی شود بلکه می تواند به دکوراسیون منزل و یا اتومبیل، طراحی ظروف، طراحی پوستر و … نیز انتساب گردد.

هنرمند و طراح طلا و جواهر ابتدا باید یک شی را در ذهن خود طراحی نماید و بعد از آن با استفاده از روش سنتی و یا روش مدرن اقدام به پیاده سازی طرح ذهنی در قالب تصویر نماید.

نمونه کار طلا رو در گالری زیر مشاهده نمایید…

  • دستبند
  • محکم و نمادار
  • وزن خالص 14.600

چاپ دستبند طلا

چاپ دستبند طلا
یک سفارش چاپ دستبند طلا توسط تیم پرینتر سه بعدی 98 انجام شد . امیدواریم که مورد پسندشون قرار بگیره.

چاپگر های سه بعدی در خدمت صنعت طلا و جواهر و چاپ دستبند سه بعدی به کار آمده.

چاپگرهای سه بعدی هم در مرحله طراحی به صنایع طلا و و جواهر خدمت می کنند و هم در مرحله مدلسازی و ساخت به کمک این صنعت می آیند.

طراحی، شیوه های قدیمی ساخت هر روزه غیر اقتصادی تر و نا کارآمد تز از گذشته می شوند. استفاده از چاپگر های سه بعدی در تولید قطعاتی که مستقیما” باید ریخته گری گردند یا در تولید قطعاتی که طور غیر مستقیم قالب گیری می شوند ، اقتصادی ترین شیوه تولید در صنعت طلا و جواهر در دنیاست.

صرفنظر از موضوع شیوه تولید، طراحی های متفاوت و پیچیده یا بالعکس طرح های ساده اما متفاوت و نو جایگاه ویژه ای در بازار صلا و جواهر دارند . این طرح ها همواره با استقبال چشمگیری در بازار طلا و جواهر روبروی می شوند و روز بروز عرصه را برای استفاده و ساخت طرح های تکراری تنگ می کنند.

بطور متعارف، فرایند طراحی و ساخت جواهر همواره نیازمند سطح بالایی از تخصص و دانش مربوط به رشتههای خاص شامل ساخت، قالبسازی، ریختهگری، آبکاری، طلاکوبی، فلزکاری نقره ای/طلا، برش سنگ، حکاکی و پرداخت هست. هر یک از این رشتهها در طول سالیان تکامل یافته و هر یک زمانیکه در تولید جواهرات استفاده میشود نیازمند دانش فنی هستند. فقط یک مثال عبارتست از ریختهگری دقیق است – که اصل آن ممکن است به بیش از ۴۰۰۰ سال پیش برگردد.برای بخش جواهرات، ثابت شده است که چاپ ۳ بعدی به طرز بخصوصی مختدر هم گسسته است. توجه – و بکار بردن- زیادی براساس این امر وجود دارد که چاپ ۳ بعدی چگونه میتواند به رشد بیشتر این صنعت کمک کند. از آزادیهای طراحی جدید که توسط ۳D CAD و چاپ ۳ بعدی، از طریق بهبود فرآیندهای متداول برای تولید طلا و جواهر کلا در راستای تولید چاپی ۳ بعدی فعال شده است بسیاری از مراحل متداول کنار گذاشته شده و چاپ ۳ بعدی تاثیر فوق العادهای در این بخش داشته و هنوز هم دارد.

logo instagram
https://t.me/print3d98/23

نمونه کار


نمونه کار


نمونه کار


نمونه کار

345
تعداد بازدید هفته اخیر
رضایت کار مشتری
10/10