گردنبند طلا چاپ شده

گردنبند طلا چاپ شده

 

خاص ترین نمونه کار پرینتر سه بعدی طلا و جواهر توسط تیم 3dprint98


سرویس سیمرغ

میزان رضایت مشتری
94%

  • سرویس سیمرغ
  • طلای زرد و سفید بدون نگین
  • وزن خالص 43.650

مرسی از کار خوبتون . بهترین هدیه روز زن رو سفارشی درست کردید.
جلالی

گردنبند طرح سیمرغ

فرق سرویس طلا و نیم ست طلا چیست؟ مدلهای شیک

نیم ست طلا معمولا شامل یک جفت گوشواره و یک گردنبند است که گاهی ممکن است یک عدد انگشتر نیز همراه داشته باشد. انتخاب مدل‌های مختلف نیم ست طلا می‌تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن به همسر و دختران جوان باشد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید بدانید فرق سرویس طلا و نیم ست طلا در چیست؟ و اصولا این دو چه کاربرد متفاوتی دارند؟

سرویس طلا معمولا شامل گردنبند، دستبند، گوشواره و انگشتر می‌باشد و برای مراسم‌های تشریفاتی مانند عروسی کاربرد بیشتری دارند. سرویس‌ها زرق و برق بیشتری دارند و معمولا با سنگ‌های قیمتی تزیین می‌شوند.

نیم ست طلا اما، تنها گردنبند و گوشواره را شامل می‌شود و ممکن است زرق و برق آن‌ها به اندازه سرویس‌های طلا نباشد.

اگر چه مدل‌های نیم ست طلای گران‌بها و با شکوه نیز محبوبیت خود را در میان خانم‌ها دارند؛ که در این صورت برای مراسم‌های رسمی‌تر کاربرد خواهند داشت. ولی به طور کلی، نیم ست‌ها معمولا حالتی اسپرت نسبت به سرویس‌های طلا دارند و برای استفاده روزانه و مهمانی‌های دوستانه مناسب‌تر هستند

نیم ست و ست طلا شامل چیست

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که نیم ست و ست طلا شامل چیست و چه تفاوتی با هم دارند ، در ادامه با گلدر کالا همراه باشید.

نیم ست های طلا شامل چیست ؟

نیم ست طلا شامل گوشواره ، مدال همراه با انگشتر در طرح ها و مدل های بسیار متنوع می باشند ، نیم ست ها حالت اسپرت داشته و طرح های زنانه از اشکال هندسی و طرح های سنتی و طرح های دخترانه بیشتر از شخصیت های کارتونی الهام گرفته اند .

فروش ست و سرویس کامل طلا شامل چیست

ست و سرویس کامل طلا شامل گردنبند ،گوشواره و دستبند است که در غیر این صورت اگر یکی از این ها در سرویس نباشد ، به آن نیم ست گفته خواهد شد ، ولی در عین حال ست می تواند همراه خود یک انگشتر را هم داشته باشد .

معمولا از ست طلا برای رفتن به مجالس های تشریفاتی استفاده میکنند ، مدل هایی که در قسمت زیر مشاهده مینمائید سرویس های کامل طلا بوده که میتوانند برای مراسم هایی همچون عروسی و نامزدی مناسب باشند .

سرویس کامل طلا چه کاربردی دارد ؟

تا اینجا خواندید که تفاوت سرویس کامل و نیم ست چیست ، و شامل چه اقلامی نیز می باشند ، حال میخواهیم به شما کاربران عزیز توضیحاتی در مورد کاربرد و استفاده سرویس های کامل طلا دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

سرویس های کامل طلا معمولا برای مراسم های تشریفاتی و رسمی مانند عروسی استفاده شده و جذابیت بسیار بالایی دارند.

نیم ست طلا چه کاربردی دارد ؟

همانطور که متوجه شدیم نیم ست ها مانند سرویس های کامل می باشند که یک قلم از آن کمتر بوده که معمولا دستبند در آن وجود ندارد و برای کادو دادن به دوستان و استفاده در مهمانی های دوستانه مناسب تر می باشند .


گردنبند طرح سیمرغ​


نمونه کار


نمونه کار


نمونه کار


نمونه کار

1003
تعداد بازدید هفته اخیر
logo instagram
https://t.me/print3d98/23