۱۰ پرینتر سه بعدی برتر سال ۲۰۱۹ قسمت پنجم

۱۰ پرینتر سه بعدی برتر سال ۲۰۱۹ قسمت پنجم

امروز درباره پنجمین پرینتر برتر سال 2019 صحبت میکنیم

قسمت پنجم

معرفی Flash Forge Creator Pro 2017 موضوع این مقاله است : اگر شما به دنبال پرینتر سه بعدی 2019 هستید حتما این سری مقالات را دنبال کنید. ما در این مقالات به معرفی 10 پرینتر سه بعدی برتر دنیا می پردازیم که فارغ از این که شما چه کاربری از پرینتر سه بعدی خود داشته باشید می توانند بهترین گزینه ها برای خریداری باشند.

مقدمه : Flash Forge Creator Pro

اگر شما به دنبال پرینتر سه بعدی 2019 هستید حتما این سری مقالات را دنبال کنید. ما در این مقالات به معرفی 10 پرینتر سه بعدی برتر دنیا می پردازیم که فارغ از این که شما چه کاربری از پرینتر سه بعدی خود داشته باشید می توانند بهترین گزینه ها برای خریداری باشند. البته بازار ایران بسیار متفاوت  از بازار جهانی است. شما اگر به دنبال خرید بهترین پرینتر سه بعدی خارجی باشید تنها تعداد محدودی از این مدل ها را با قیمت های بسیار بالا شاید بتوانید در بازار پیدا کنید . حتی اگر این مدل ها را خریداری کنید نداشتن پشتیبانی و گارانتی قابل استفاده این دستگاه ها ممکن است بسیار به شما ضربه بزند. پس حین خرید حتما از ضمانت نامه دستگاه و پشتیبانی فنی آن اطمینان پیدا کنید. اکثر پرینترهای سه بعدی خارجی موجود در بازار ایران از برندهای چینی هستند که در رتبه بندی این مقاله جایگاهی نداشته اند .


یک پرینتر سه بعدی عالی مناسب برای تازه کار ها

FDMتکنولوژی پرینت سه بعدی
100micronحداقل لایه گذاری
500micronحداکثر  لایه گذاری
526*360*389mmابعاد پرینتر

قیمت این دستگاه در سایت آمازون آلمان در حال حاضر599 یورو می باشد

مزایا:

قیمت مناسب

کیفیت چاپ عالی

معایب:

پرسر وصدا

توضیحات:

Flash Forge Creator Pro 2017 بهترین پرینتر سه بعدی است که بین چاپگرهای سه بعدی با بودجه و مدل های حرفه ای گران قرار دارد .

این پرینتر سه بعدی 2019 بسیار ارزانتر از مدل های حرفه ای است اگرچه کیفیت ساخت و قابلیت اطمینان را که می خواهید از یک پرینتر سه بعدی حرفه ای انتظار داشته باشید حفظ میکند .به اندازه ی مدل های بودجه و مبتدی در این لیست بسیار ارزان نیست اما هنگام چاپ مدل های سه بعدی دقت بیشتری را ارائه می دهد این در حالی است که پر سر و صدا است.


سوم


دوم


اول


چهارم