دعوت به همکاری

دعوت به همکاری با مجموعه فنی و مهندسی 3DPrint98

امروزه با ظهور فناوری های جدید از جمله فناوری چاپ سه‌ بعدی و گسترش این فناوری، میزان استفاده و فراگیری آن در تمامی مشاغل و علوم رو به افزایش می باشد.

مجموعه فنی و مهندسی ۳DPrint98  نیز تلاش داشته تا در کنار معرفی این فناوری توسط کارشناسان و متخصصین خود در زمینه های گوناگون از جمله امور آموزشی، پژوهشی، صنعتی، پزشکی، هنری و… به هم میهنان عزیز و با توجه به سابقه گذشته و دانش به دست آمده از فناوری پرینترهای سه بعدی عموم مردم را نیز از اخبار روز دنیا در زمینه ساخت افزایشی و تازه های این فناوری مطلع سازد .

در سال های اخیر با توجه به تاکید ویژه مقام معظم رهبری به امر “تولید ” و با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۰ سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» تلاش دارد تا علاوه بر رسالت قبلی خود مبنی بر تولید محتوا در زمینه فناوری پرینتر های سه بعدی و شناساندن آن به هم میهنان بوده است.

اکنون در زمینه خدمات دهی، مشاوره خرید، تامین مواد اولیه، لوازم جانبی، تعمیر و نگهداری و … کمکی برای علاقه مندان به این فناوری باشد.

لذا در زمینه خدمات دهی  از تمامی فعالین در این عرصه که قادر به انجام خدمات پرینتر سه بعدی در جای جای ایران عزیز هستند، دعوت به همکاری متقابل می نمایم.

شرایط همکاری

این مجموعه به جهت تسهیلگری در امر “حمایت از تولید ملی” بدون هیچ گونه پیش شرطی آمادگی خود جهت پشتیبانی و فروش محصولات تولید کنندگان و تامین کنندگان در زمینه انواع مواد اولیه و مواد مصرفی پرینتر های سه بعدی اعم از ( فیلامنت ها و رزین ها )، انواع لوازم جانبی و پرینترهای سه بعدی را اعلام میدارد .

همچنین مجموعه فنی و مهندسی ۳DPrint98  از تمام واردکنندگان خوشنام در زمینه پرینترهای سه بعدی و لوازم جانبی و مواد مصرفی در ایران جهت فروش محصولات این عزیزان دعوت به همکاری می نماید.

امید بر آنست که این مجموعه بتواند معرفی خوبی برای خدمات و محصولات شما عزیزان باشد.

همه در کنار هم برای پیشرفت آبادانی ایران

شعار سال 1400