Shining 3D EinScan SE / SP

Shining 3D EinScan SE / SP

1.مدل Shining3D EinScan SE / SP یکی از محبوب ترین مدلهای اسکنر سه بعدی است.

خلاصه

اسکنر سه بعدی Shining3D EinScan
کمپانی Shining3D در تولیدات سری جدید خود دو مدل با نام های EinScan-SE و EinScan-SP را روانه بازار کرد. این دو محصول شرکت Shining3D کاملا بر اساس تفکرات مشتری و نیازهای او طراحی و ساخته شده است. مجموع این دو محصول جدید شاینینگ تمام مشتری های مبتدی تا حرفه ای را راضی نگه می دارد.


shining 3d einscan

کمپانی شاینینگ بعد از اسکنر سه بعدی قبلی خود که EinScan-Pro نام داشت، تحقیقات گسترده ای را انجام داد و  از تمام مشتریان سابق خود فیدبک گرفت و بر اساس نتایج آن دو محصول جدید خود را به نحوی ارائه کرد تا بتواند بازارهای مبتدی و حرفه ای را تماما به تسلط خود در آورد.

مدل EinScan-SE عمدتا برای کاربردهای آموزشی استفاده می شود و مجهز به نرم افزاری که به راحتی مدل سه بعدی CAD را تولید می کند و مدل به دست آمده در لحظه آماده پرینت است. از طرفی مدل EinScan-SP برای کاربردهای جدی تر و تخصصی تری طراحی شده است و برای کسانی مناسب است که می خواهند دقت بسیار بالایی را تجربه کنند و مدل های بزرگتری را اسکن کنند. هر دو مدل از حالت اسکن اتوماتیک و fixed scan mode پشتیبانی می کنند و سرعت بالایی در اسکن ۳۶۰ درجه را ارائه می دهند. دقت مدل SE در بهترین حدود ۱۰۰ میکرون است، در حالی که دقت مدل SP به زیر ۵۰ میکرون می رسد و با توجه قیمتی می توان گفت SP یکی از بهترین مدل های موجود در بازار است.

shining-3d
EinScan-SP-3D-Scanner

مشخصات:


اسکنر سه بعدی چیست ؟


قسمت اول اسکنرها


قسمت اخر اسکنر ها

logo instagram
https://t.me/print3d98/23
میزان توصیه این مطلب به هوادارن
3.5/10
0
تعداد بازدید هفته اخیر